TOPlist
Inzerce

Motorkář ujíždějící před policisty naboural do dvou vozidel, policejní vůz předjížděl po zadním kole

V neděli odpoledne na komunikaci 1/13 v obci Modrá došlo k vážné dopravní nehodě 35letého motorkáře, který musel být následně s těžkým zraněním letecky transportován do nemocnice.

Youtube Video
Podívat se na video

Této nehodě, ke které vůbec nemuselo dojít, předcházela celá řada důležitých faktů, jež jsou zaznamenány na záběrech z kamery policejního vozidla.

Pětatřicetiletý motorkář policejní hlídku předjížděl několik kilometrů před nehodou a to přes plnou čáru a se zvednutou motorkou na zadní kolo. Policisté tohoto muže dojeli v obci Libouchec, kde je v současné době z důvodu frézování vozovky doprava řízena semaforem. Vzhledem k tomu, že zde byl prostor řidiče zkontrolovat, zapnuli majáky a jeli směrem k řidiči, který předjel celou řadu stojících vozidel.

Ve chvíli, kdy si motorkář policistů všimnul, tak začal ujíždět. Obcí se řítil více jak stokilometrovou rychlostí. Zhruba po třech kilometrech vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení, vjel do protisměru, kde se střetl se dvěma projíždějícími vozidly. Policisté ve chvíli, kdy přijeli na místo, tak ihned zalarmovali záchranku a zraněnému muži poskytovali první pomoc. V současné době jsou okolnosti dopravní nehody v šetřní děčínských dopravních policistů.

V průběhu víkendu se jednalo již o čtvrtou vážnou dopravní nehodu motorkáře, kdy sobotní dopravní nehoda u obce Ledvice na Teplicku, skončila tragicky.

Inzerce