TOPlist

Mladík v Kladně poškodil pět zaparkovaných vozidel, dopadli ho tamní strážníci

Policisté obvodního oddělení Kladno prošetřují případ pěti zaparkovaných vozidel, které byly poškozeny v Hálkově ulici v Kladně.

Krátce po osmé hodině dne 22.listopadu 2014 bylo na policejní služebnu v Kladně oznámeno poškozování vozidel neznámým mladíkem. Oznamovatel zahlédl podezřelého, který při procházení Hálkovou ulicí značně znehodnocoval zpětná zrcátka u zaparkovaných vozů. Podezřelého výtržníka okřikl a ten se dal na útěk do ulice Benešovská. Následně byl v této ulici později přivolanou hlídkou strážníků dopaden a na místě předán policistům obvodního oddělení Kladno. Na místě zadržení byl mladík vyzván k dechové zkoušce a naměřená hodnota byla 1,48 promile alkoholu v dechu.

Policejním šetřením bylo zjištěno, že podezřelým je dvaceti čtyřletý muž z Kladna. Při provádění prvotních úkonů se podezřelý doznal ke svému činu, kdy poškodil zpětná zrcátka u pěti vozidel, a to značek Opel Corsa, Toyota Avensis, Audi A6, Škoda Octavia a Peugeot 3008. Svým nevhodným chováním způsobil majitelům vozidel škodu v částce 32 000,-Kč.

Policisté tento případ nyní prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci.

Inzerce