TOPlist

Mladík v Brně přeskakoval železniční vagóny a zasáhl jej elektrický proud

V sobotu krátce před osmnáctou hodinou jsme přijali oznámení o zraněném muži v objektu nákladního vlakového nádraží v Brně. Po příjezdu policisté na místě nalezli dva mladíky. Ti se krátce pře tím bavili tím, že skákali po železničních vagónech, které následně přeskakovali.  Pětadvacetiletý muž byl  zasažen elektrickým proudem a došlo k popálení na více než polovině jeho těla.

Druhý mladík zraněn nebyl

Přivolaní záchranáři muže ošetřili a převezli na popáleninové centrum do Brna. Vzhledem k jeho zranění policisté nemohli na místě provést u poraněného orientační dechovou  zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu. Lékaři odebrali mladíkovi krev a její rozbor vyloučí nebo potvrdí případnou přítomnost alkoholu nebo drog. Sedmnáctiletý mladík zraněn nebyl.

Nebezpečná zábava

Tato pro některé adrenalinová zábava je velmi nebezpečná. Dochází při ní nejen k vážným poraněním a při zásahu elektrickým proudem k popáleninám, ale také k usmrcení. Jihomoravští policisté proto znovu na upozorňují na toto nebezpečí a doporučují rozhodně takovou zábavu nikdy neprovozovat.

mjr. Bc. Štěpánka Komárová

Ilustrační foto

Inzerce