TOPlist

Mladík s teleskopickým obuškem ničil v Praze betonové koše

V úterý kolem třetí hodiny ráno bylo přijato oznámení na linku tísňového volání, že ulicí Smetanovo nábřeží jde směrem k mostu Legií mladý muž a teleskopickým obuškem ničí věci kolem sebe.

Youtube Video
Podívat se na video

Na místo byla ihned vyslána autohlídka strážníků z Prahy 1. Operátorka kamerového systému se mezitím na celou událost taktéž zaměřila, a to právě ve chvíli, kdy mladík převrhl betonový koš a následně obuškem udeřil do skleněné výplně mýtné věže na mostě Legií.

Proto okamžitě pomocí radiostanice předala kolegům z autohlídky popis muže a do příjezdu strážníků sledovala jeho pohyb. Hlídka po kontrole totožnosti vyzvala pětadvacetiletého muže, aby jim vysvětlil, co ho vedlo ničení cizího majetku. „Mám špatnej den!“, odpověděl mladík a pak ještě dodal, že samozřejmě způsobenou škodu uhradí.

Protože byl muž zjevně pod vlivem alkoholu, provedli u něj strážníci orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 1,66 ‰. Hlídka následně zadokumentovala poničené věci. Celá věc bude předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

Inzerce