TOPlist

Miss Policistka / Strážnice Policejního deníku 2013

Soutěž o nejkrásnější policistku, strážnici, celnici, či příslušnici Vězeňské služby pro rok 2013 je u konce. Hlasování probíhalo dva týdny v plném proudu a na konci října jsme znali jména vítězky a dvou vicemiss.

3 3. místo – Klára, policistka sloužící na jednom z obvodních oddělení v Královéhradeckém kraji. Práce policistky ji baví a všichni, kteří pro ní hlasovali, jí moc potěšili.

 

 

 

 

 

 

2 2. místo – Míša, policistka sloužící na jednom z dopravních inspektorátů ve Středočeském kraji. Také Míša děkuje všem, kteří pro ní hlasovali.

 

 

 

 

 

 

1 1. místo – Zdena, strážnice sloužící u Městské policie Praha. Zdena ráda střílí a právě z ceny pro vítězku (střelba na střelnici z několika druhů zbraní) má obrovskou radost. Zdena rovněž děkuje všem, kteří pro ni hlasovali.

 

 

 

 

 

 

Redakce Policejního deníku by se chtěla omluvit všem čtenářům i soutěžícím za problémy, které při hlasování nastaly. V průběhu soutěže jsme byli nuceni zakázat hlasování z mobilních telefonů a tabletů, protože si někteří z hlasujících spletli tuto soutěž (sloužící pro pobavení a odlehčení situace a nálady) se soutěží Vyvolených. Někteří z hlasujících si absolutně neuvědomili, o čem tato soutěž je a svým opakovaným hlasováním soutěž znehodnotili. Pevně doufám, že jsou nyní tito lidé spokojení…

Omluvit bychom se však měli především samotným soutěžícím. I přesto, že byly některým soutěžícím hlasy odebrány, opakujeme, že ŽÁDNÁ Z TĚCHTO SOUTĚŽÍCÍCH O PODVODNÉM JEDNÁNÍ HLASUJÍCÍCH NEVĚDĚLA! Velice nás proto mrzí to, že některé ze soutěžících byly po soutěži označovány za podvodnice apod.

Svůj podíl viny uznáváme, a proto jsme se rozhodli, že mimořádně oceníme také strážnici umístěnou na 4. místě, protože ani ona o podvodném a zcela zbytečném jednání některých hlasujících nevěděla. I ona si zaslouží velkou omluvu z naší strany. Z těchto případů jsme se poučili a věříme, že v případných dalších soutěžích se již takováto věc nebude opakovat.


Je na místě rovněž poděkovat všem partnerům, bez kterých by se soutěž neobešla.

t69lsg UNCS The StreetWear CO – Společnost do soutěže věnovala tři poukázky na produkty této značky v celkové hodnotě 8 000,- Společnosti i zprostředkovateli za tyto ceny děkujeme!

 

 

 

 

Print Kerberos Tactical – Firma, jakožto partner projektu Policejního deníku, do soutěže věnovala značkové peněženky. I za tyto ceny děkujeme!

 

 

 

 

 

2ps1vtf RENT Dream – Rovněž tato firma soutěž podpořila. Jak, to bychom zatím rádi ponechali, jako překvapení. I zástupcům této společnosti děkujeme!

 

 

 

24pezc6

E-Mostecko – Mediální partner akce. Za propagaci soutěže tímto děkujeme!

 

 

 

 

 

11jc64l Městská policie Praha – Vedení Městské policie Praha bychom velice rádi poděkovali za nádherné ceny, které do soutěže tato instituce věnovala. Jedná se o dva plyšové medvědy převlečené za strážníky a rovněž za dárkovou kazetu. Děkujeme!

 

 

 

 

 

1zcgxvd A.C.W. Saloon – A konečně jeden z hlavních partnerů celé soutěže. Saloon zařídil slavnostní oběd pro vítězku a 1. vicemiss, včetně dopoledne stráveného na nejlepší plzeňské střelnici s možností neomezené střelby z několika druhů zbraní. I do Plzně posíláme velký dík!

 

 

 

 

 

Všem poctivě hlasujícím bych rád poděkoval, všem sponzorům bych poděkoval za vloženou důvěru a především za ceny pro vítězky, bez vás by to prostě nešlo. V neposlední řadě bych rád poděkoval jedné z čtenářek – Martině H., která do soutěže vložila ručně vyráběné kabelky a rovněž děkujeme našemu webmasterovi Marku Železnému, který se svým kolegou poupravil policejní model Škody Octavie, který nyní zábleskově bliká, a kterému svítí světla. I těmto lidem patří velký dík!

Miss Policejního deníku 2013 se v pátek 22. listopadu 2013 vydala do Plzně, kde si zastřílela na střelnici Leiko, a kde následně převzala ceny a slavnostně poobědvala v A.C.W. Saloonu. Vítězka si na střelnici zastřílela mimo jiné z těchto zbraní: GLOCK, Beretta, Colt 1911, Taurus, GP100, M4, Tactical, vz. 58, Benelli, Ruger a další.

no images were found

Inzerce