TOPlist

Matka se ztratila i se svou čtyřletou dcerou. Pátrají po nich policisté, pomůžete?

Rychnovští policisté žádají o pomoc při pátrání po 45leté ženě z Kostelce nad Orlicí, která včera (21.3.2019) v odpoledních hodinách (16:00) měla odejít nebo odjet i se svojí 4letou dcerou neznámo kam. Od té doby o sobě ani o dceři nepodala žádnou zprávu.

Holčička je přibližně 120 -125 cm vysoká, hubená, s dlouhými plavými (blond) vlasy, které nosí převážně rozpuštěné, sčesané s pěšinkou vlevo a vpravo se sponkou. Občas má vlasy sepnuté do vysokého culíku, někdy do dvou. Nosí dioptrické brýle černé nebo vínové barvy, ale nemusí je mít vždy na očích. Občas mívá zalepené levé oko. Co měla holčička na sobě v době odchodu, není známo.

Žena je mladšího vzhledu, 153 cm vysoká, hubené postavy, s dlouhými plavými vlasy s hnědými melíry, učesanými možná do culíku. Má modré oči a může mít i dioptrické brýle. Nosí rovnátka. Na sobě žena měla mít  šedé elastické kalhoty, šedivý svetr s růžovými pruhy  značky Bogner a růžovou bundu.

S sebou žena mohla mít dětský golfový kočárek s černými menšími puntíky nebo nepravidelnými tvary se zahnutými držadly bílošedé barvy nebo sportovní fialový kočárek zn. Stokke.

Inzerce