TOPlist

Matka poslala svého syna pro kapra. Opil se tak, že skončil na záchytce

Na základě oznámení na linku 156 byli vyslání strážníci z Prahy 14 do ulice Breitcetlova, Praha 9, kde měl před supermarketem ležet opilý mladík. Svým chováním obtěžoval kolemjdoucí. Hlídka strážníků pak našla na místě skutečně zcela opilého muže, vedle kterého ležela půllitrová láhev od rumu. Dotyčný nebyl schopen s hlídkou vůbec komunikovat, pouze něco nesrozumitelně mumlal. Zraněný naštěstí nebyl.

Pro jeho silnou opilost přivolala hlídka speciální vozidlo městské policie pro svoz podnapilých osob. V době, kdy čekala na jeho příjezd, se mladík najednou sám bez pomoci zvedl a začal strážníkům vulgárně nadávat a vyhrožovat. „Táhněte do hajzlu, nebo zažijete peklo!“.

Výhrůžky pokračovaly…

Poté jim začal vyhrožovat známým, kterého nazýval „Koblih“ a dalším mužem z Ukrajiny. Pak se nečekaně ohnal a pokusil se napadnout jednoho ze strážníků. V tom mu hlídka za pomoci hmatů a chvatů naštěstí zabránila. Protože byl muž však stále agresivní a kladl odpor, přiložila mu i služební pouta. Následnou kontrolou totožnosti strážníci zjistili, že se jedná o čtyřiadvacetiletého mladíka.

O několik minut později se na místo dostavila žena, která strážníkům řekla, že je to její syn. Dále uvedla, že ho poslala koupit kapra na štědrovečerní večeři. Místo kapra si ale koupil láhev tvrdého alkoholu a opil se. Poté dodala, že se svého syna bojí, protože v poslední době hodně pije.

Po těchto slovech, začal mladík svou matku velmi vulgárně urážet: „Ty krávo jedna, ty nevíš, co všechno jsem zažil.“

Strážníci muže uklidnili a poté předali svým kolegům, kteří ho odvezli na protialkoholní záchytnou stanici.

Irena Seifertová

Inzerce