TOPlist

Maskovaní pachatelé přepadli zlatnictví v Unhošti, policie hledá svědky

Dne 28. července 2014 krátce před devátou hodinou vstoupili do prodejny zlatnictví v obci Unhošť dva neznámí pachatelé, kteří byli maskováni parukami a slunečními brýlemi. Při loupeži pachatelé použili proti obsluze pepřový sprej. Poškozená stihla stlačit tísňový signál. Pachatelé v prodejně nestihli odcizit žádné zboží a bez jakéhokoliv lupu se dali na útěk.

Podezřelí pachatelé z prodejny na T.G.M. utíkali směrem do ulic Melicharová, Úzká a Hájecká, kde měli zaparkované osobní vozidlo pravděpodobně stříbrné barvy, s kterým z místa odjeli.

Jednalo se o dvě osoby, které byly vysoké přibližně 180 až 185 cm, štíhlé postavy. Oblečeny byly do bílých kombinéz s tmavými bundami. Jeden z pachatelů měl nasazenou zrzavou paruku a druhý paruku světlé barvy, oba použili k maskování tmavé sluneční brýle. Při sobě měli bíločerný batoh.

Policie žádá svědky, kteří zaznamenali pohyb podezřelých maskovaných pachatelů před vstupem do prodejny nebo v době jejich útěku a nebo při nástupu do vozidla, aby poskytli informace na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

[tiskovka]nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce