TOPlist

Kvůli hledanému muži museli strážníci v Bohumíně zastavit vlak

Akční týden mají za sebou bohumínští strážníci. V minulých dnech se jim podařilo polapit hned tři hledané muže. Jednoho z nich odchytili přímo na pěší zóně v centru Bohumína. Z dalšího se vyklubal „cirkusák“, kterého zadrželi na Jateční ulici nedaleko cirkusového stanu. A kvůli třetímu hledanému museli muži zákona dokonce zastavit vlak.

„Bylo těsně před půlnocí, když si hlídka všimla známého recidivisty, který kolem nich projížděl na kole. Sledovali jej až na nádraží, kde muž zmizel v přistaveném rychlíku, který měl právě odjíždět. Strážníci proto odjezd vlaku City Elefant pozastavili a vagóny prohledali. Hledaný muž se před nimi ukryl na toaletě,“ popsal ředitel bohumínských strážníků Karel Vach.

U zadrženého muže navíc objevili policisté i klíče od kradeného auta. To odcizil o den dříve v nedalekých Dětmarovicích. Po hodině pátrání strážníci objevili i pohřešovaný vůz. Zloděj jej ukryl do křoví nedaleko nádraží v ulici 9. května. Recidivistu předala hlídka republikovým kolegům. Vazba už jej konečně nemine.

[tiskovka]Mgr. Lucie Balcarová
tisková mluvčí
Město Bohumín[/tiskovka]

Inzerce