TOPlist

Kriminalisté pátrají po útočnících, kteří v pražském baru brutálně napadli hosta

Incident se odehrál 9. srpna krátce po půl čtvrté ráno v jednom z barů v ulici K Barrandovu. Poškozený muž se tam podle všeho snažil navázat kontakt s pětičlennou skupinou hostů. Namísto přátelství se ale dočkal poměrně brutálního fyzického napadení, a to hned třikrát během půl hodiny.

První konflikt nastal ve chvíli, kdy se poškozený bavil u baru a jeden z uvedené skupiny hostů mu bez jakékoliv výzvy či varování zezadu podlomil kolena. Následně ho pak ještě napadl několika údery pěstí. Další útok pak následoval u stolu, a to ze strany druhého hosta z uvedené pětičlenné skupiny. Tento atak vyvrcholil v další napadení třetím útočníkem, který poškozeného vytáhnul od stolu, odkud ho po zemi doslova odtáhl ven před bar. Tam mu pak opět uštědřil několik brutálních ran pěstí do hlavy.

Zraněný muž poté z baru odešel a druhý den byl vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nucen vyhledat lékařskou pomoc.

Pachatelům hrozí až tři roky ve vězení

Kriminalisté tento případ nyní prošetřují pro podezření z trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví. V případě vypátrání a odsouzení by pachatelům za tyto delikty hrozil až tříletý trest odnětí svobody.

Detektivové již v této věci provedli celou řadu úkonů, které však do současné doby nevedly k dopadení útočníků. Krom agresorů by ale policisté potřebovali mluvit také se zbylými dvěma členy skupiny, kteří s nimi seděli u stolu. Konkrétně se jedná o muže a ženu, kteří jsou na pořízeném videozáznamu také zachyceni.

Kriminalisté se proto nyní touto cestou obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc.

Jakékoliv informace k podezřelé trojici i dvěma svědkům přijmou detektivové na bezplatné tísňové lince 158.

por. Bc. Iveta Martínková

Inzerce