TOPlist

Kriminalisté pátrají po svědcích vyložení mrtvoly z auta u Velkých Přílep

Policie hledá svědky převozu těla, které bylo nalezeno ve čtvrtek 12. března tohoto roku u silnice na okraji Velkých Přílep, ve směru na Roztoky (okr. Praha západ). Mrtvý muž se mohl pohybovat mezi narkomany, navíc je už prakticky jisté, že nezemřel na místě, ale jeho tělo někdo na místo dovezl, pravděpodobně autem.

Tělo muže našli náhodní svědci u silnice na okraji Velkých Přílep. Muž byl pouze v tričku a kraťasech, navíc neměl boty. A to i přesto, že v den nálezu byla venku „pořádná kosa“.

Kriminalisté tělo na místě ohledali a nařídili provedení pitvy. Následné expertízy prokázaly, že muž zemřel na předávkování drogami. Kriminalisté navíc nevylučují, že smrtelnou dávku drogy někdo muži podal. Ať už úmyslně, či neúmyslně.

Podle kriminalistů muž nepochází nikde z okolí Velkých Přílep. Jeho totožnost stále ověřují. Muž měl na břiše tetování, další tři „kérky“ měl na dalších částech těla.

Jakékoliv informace k totožnosti asi 35letého muže přijmou kriminalisté na telefonním čísle 606 691 250 nebo na lince 158.

Inzerce