TOPlist

Kriminalisté hledají svědky včerejší vraždy v Modřanech

V tuto chvíli můžou policisté upřesnit, že obětí vraždy je šestapadesátiletá žena. Tu zatím neznámý pachatel usmrtil včera v době mezi půl osmou až půl desátou dopoledne v jejím bytě, ve kterém byla až do vraždy prokazatelně sama. Pachatel či pachatelé založili po vraždě v bytě úmyslně požár, kterým chtěli jak zamaskovat skutek samotný, tak zničit stopy.

V souvislosti s prošetřováním této události žádají nyní kriminalisté o pomoc širokou veřejnost. Apelují zejména na každého, kdo v inkriminovanou dobu, tedy včera mezi půl osmou až půl desátou dopoledne, viděl v domě, jeho okolí, či přilehlých ulicích osobu, která měla zakrvácený oděv, případně byla zraněna v horní polovině těla, především pak na rukou, aby se nám přihlásil prostřednictvím linky tísňového volání.

V tomto směru policisté také prosí o spolupráci pracovníky jakéhokoli zdravotnického zařízení. Je totiž možné, že takto zraněná osoba v zakrváceném oděvu mohla vyhledat v některém z těchto zdravotnických zařízení odbornou pomoc.

Dále žádají každého, kdo v danou dobu projížděl ulicí Hasova a dalšími přilehlými, a má ve vozidle palubní kameru, ať se přihlásí a kriminalistům poskytne videa z těchto zařízení. Na takovémto videu může mít totiž zachycenu hledanou osobu, aniž by o tom věděl, či si to uvědomoval.

Všechny požadované informace můžete kriminalistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Inzerce