TOPlist

Krajští kriminalisté řeší hned dva závažné zločiny kvalifikované jako pokus o vraždu

Během uplynulých svátků řešili krajští kriminalisté hned dva případy, které jsou nyní kvalifikovány jako zvlášť závažný zločin vražda, oba naštěstí ve stádiu pokusu.

O jednom jsme vás včera informovali. Syn napadl svou matku a měl jí vážně zranit. Muž se poté zabarikádoval v bytě. Veškeré informace najdete pod tímto odkazem –  Bravurní práce pražských policistů…

Druhý případ se odehrál pětadvacátého prosince v ulici Zacharská v Praze 9, kde se dostali „do křížku“ dva muži ve věku jednatřicet a čtyřiapadesát let. O tom jsme vás informovali zde – Hádka mezi dvěma muži…

Mezi muži došlo nejprve k verbální rozepři, která ale přerostla v oboustranný fyzický konflikt. Potyčku nakonec ukončil starší z mužů poměrně nesmlouvavě tak, že bodl svému sokovi nůž s téměř dvaceti centimetrovou čepelí do břicha.

Jednatřicetiletý muž skončil v péči záchranářů, kteří ho promptně převezli do nemocnice. Čepel nože totiž pouze o několik málo milimetrů minula životně důležité orgány. Pokud by byly tyto orgány zasaženy, nastala by, dle tvrzení lékařů, u zraněného smrt během několika málo minut.

Na základě všech těchto skutečností je nyní čtyřiapadesátiletý muž stíhán pro zvlášť závažný zločin vraždy ve stádiu pokusu.

Inzerce