TOPlist

Kolemjdoucí nalezl ve slepém rameni Labe mrtvého muže

Nymburští policisté v sobotu 5. července 2014 ve večerních hodinách vyjeli k případu nálezu mrtvého těla. Toho ve večerních hodinách uviděl procházející muž a celou záležitost oznámil policistům.

Na místo kromě kriminalistů přijeli také policisté poříčního oddělení Labe a také hasiči. Ti tělo muže, ležící jen nedaleko břehu, z vody vytáhli. Dalším šetřením bylo zjištěno, že se jedná o sedmapadesátiletého muže. Na břehu byly nalezeny rybářské pruty. Tělo bylo na místě ohledáno a nařízena byla soudní pitva. Její výsledky určí přesnou příčinu smrti a také to, jak dlouho se tělo ve vodě nacházelo.

Nymburští kriminalisté pracují v současné době se dvěma vyšetřovacími verzemi. Zda se jedná o nešťastnou náhodu nebo zda se muž stal obětí trestného činu.

Žádáme občany, kteří se mohly v odpoledních a večerních hodinách v těchto místech pohybovat a mohly by kriminalistům poskytnout jakékoli informace, které by pomohly k objasnění tohoto případu, aby nám je poskytly na telefonním čísle 158 nebo přímo kriminalistům na územním odboru Policie ČR Nymburk. Informace můžete sdělit také na kterékoli policejní služebně.

[tiskovka]mjr. Bc. Štěpánka Zatloukalová
tisková mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce