TOPlist

Kladenští strážníci zadrželi zloděje poklopů a zámkové dlažby

Dva muže, kteří zcizovali poklop kanalizační šachty, zadrželi ve Freyově ulici v Kladně v sobotu po šestnácté hodině kladenští strážníci.

Hlídka zloděje zadržela v momentě, kdy poklop nakládali do zavazadlového prostoru vozidla. Další poklop i s obručí a kanalizační rošt měli muži nachystaný nedaleko vozidla. Z dispečinku vodáren byla vyčíslena hodnota jednoho poklopu na 2500 korun. Oba muže z Kladna ve věku 18 a 23 let předali strážníci přivolaným policistům.

O hodinu později zadrželi hlídka Městské policie Kladno další zloděje. Ti pro změnu odcizili zámkovou dlažbu v ulici Dr. Steinera. Strážníky na skutečnost, že dva muži nakládají dlažbu do přívěsného vozíku vozidla, upozornil oznamovatel na linku 156. Ti do pátrání po vozidle zapojili kamerový systém a vozidlo zjistili v Kročehlavské ulici.

Hlídka jej následně zastavila v Dělnické ulici. Pětadvacetiletý řidič vozidla i jeho o dva roky starší spolujezdec se ke krádeži doznali. Ve vozíku měli naloženo asi 100 kusů zámkové dlažby, kterou poté museli vrátit na původní místo. Strážníci oba muže předali policistům.

Inzerce