TOPlist

Kladenští policisté dopadli ženu při krádeži v obchodě


Policisté z  obvodního oddělení Kladno prošetřují trestný čin krádeže, z kterého je podezřelá dvaadvacetiletá žena z Ústeckého kraje. V úterý dne 10. května 2016 bylo oznámeno na policejní služebnu, že v prodejně na nám. Sítná v Kladně došlo ke krádeži zboží, při které byla pachatelka přistižena zaměstnankyní prodejny. Po oznámení ihned na místo činu vyjela policejní hlídka, která podezřelou ženu zadržela a převezla na policejní služebnu k provedení prvotních úkonů.

Odcizila čokoládu či kojeneckou výživu

Na základě provedeného šetření bylo zjištěno, že žena odcizila v prodejně šestnáct kusů čokolády různých druhů, kojeneckou výživu a drogistické zboží. Svým protiprávním jednáním způsobila škodu ve výši necelých 1 600,-Kč.

Je v podmínce

Dalším policejním šetřením bylo zjištěno, že podezřelá dvaadvacetiletá žena se již v minulosti dopustila majetkové trestné činnosti, za kterou byla v únoru letošního roku Okresním soudem Kladno odsouzena pro přečin krádež k trestu odnětí svobody v trvání pěti měsíců s podmíněným odkladem na zkušební dobu v trvání dvanácti měsíců.

nprap. Jana Šteinerová

Ilustrační foto

Inzerce