TOPlist

Kladenští policisté a strážníci zabránili muži ve skoku z mostu

Policisté oddělení hlídkové služby a obvodního oddělení Kladno město ve spolupráci s městskými strážníky svým profesionálním přístupem a rychlým jednáním zachránili život muži, který se rozhodl svůj život ukončit sebepoškozením, a to skokem ze sítenského mostu v Kladně.

Čtyřiceti čtyřletý muž z Kladenska překonal zábradlí sítenského mostu právě v místech, kde je největší propast. Několik zprvu procházejících občanů kolem muže v nebezpečném prostoru za zábradlím si ho ani nepovšimlo. Krátce před dvacátou třetí hodinou se sebe poškozovatele povšimla žena a bylo učiněno oznámení na linku 158.

Na místo oznámení se ihned sjely kladenské policejní hlídky, které odvedly velmi profesionální práci, neboť s mužem navázaly ihned kontakt a v nestřeženém okamžiku jej zajistily a následně přendaly přes zábradlí zpět do bezpečného prostoru. Na místo incidentu byla taktéž přivolána Rychlá záchranná služba.

Muž byl ihned umístěn do služebního policejního vozidla, kde s ním policisté nadále udržovali kontakt do příjezdu sanitního vozu.

Pravděpodobnou příčinou tohoto zkratovitého jednání čtyřiceti čtyřletého muže byly rodinné důvody.

Za profesionální akci, při které byl zachráněn lidský život patří všem zúčastněným policejním hlídkám poděkování.

[tiskovka]nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce