TOPlist

Hodně zmožený zloděj usnul v cizím autě

V nočních hodinách dne 22. prosince 2015 vnikl neznámý muž na pozemek samostatně stojícího obydleného rodinného domu v Kladně v ulici Vančurova. Na pozemku rodinného domu se nacházelo odemčené osobní vozidlo značky Škoda Favorit, do kterého nezvaný pachatel vlezl a usnul zde na sedačce na místě spolujezdce.

Několik minut po půlnoci byl podezřelý pachatel zadržen přivolanou policejní hlídkou. Vzhledem k tomu, že podezřelý muž při zákroku policejní hlídce vyhrožoval, je nyní podezřelý z přečinu vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. Policisté muže vyzvali k provedení dechové zkoušky, která byla s pozitivním výsledkem 1,13 promile alkoholu v dechu.  Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že se jedná o třiceti pětiletého muže z Kladna, který  byl policisty převezen k prvotním úkonům na policejní služebnu a poté eskortován do policejní cely.

Policisté nyní případ prošetřují a muž je za své protiprávní jednání podezřelý z přečinů porušování domovní svobody a vyhrožování s cílem působit  na úřední osobu.

nprap. Jana Šteinerová  

Inzerce