TOPlist
Inzerce

Hluboká a České Budějovice – PČR hledá svědky dopravních nehod

K první nehodě došlo dne 31. října 2015 kolem 10:00 hodiny dopolední na účelové komunikaci v prostoru benzínové čerpací stanice Benzina v Hluboké nad Vltavou, kde dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem jedoucím ve směru od Českých Budějovic k tankovacím stojanům narazil do levé části návěsu + tahače tovární značky Mercedes. Dosud neznámý řidič z místa nehody odjel a událost neohlásil. Viz foto.

Dle dosavadního šetření by se mělo jednat o červené osobní vozidlo zřejmě tovární značky Peugeot 205 ( značky užité na vozidle jsou z jiného odhlášeného vozidla). Dle popisu by měl vozidlo řídit muž bílé pleti, který měl krátce střižené šedivé vlasy, na sobě měl mít khaki kalhoty a šedou delší bundu.

O pomoc žádáme zejména muže, kteří se zdržovali v uvedené době na BČS a mohli si uvedené nehody všimnout, aby se policistům ozvali se svým svědectvím. Případ řeší prap. Kamil Mariška tel. 974 226 589.

 

 

 

 

 

 

 

Druhá dopravní nehoda se stala v době od 2. listopadu 2015  18:00 hodin do 3. listopadu 2015 16:00 hodin v Krajinské ulici v Českých Budějovicích. Z dosavadního šetření vyplývá, že zřejmě nezjištěný řidič s dosud neustanoveným vozidlem poškodil světelný reklamní poutač u prodejny obuvi Vivobarefoot. Případ řeší prap. Bc. Jiří Michal tel. 974 226 581.  Foto místa události přiloženo.

Žádáme svědky uvedených událostí, aby informace, které by přispěly k objasnění výše uvedených dopravních nehod, předali policistům prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158 případně na telefonním čísle 974 226 588.

Děkujeme.

por. Bc. Lenka Kozoňová

Inzerce