TOPlist

Hledají se svědci poškození zaparkovaného auta v Táboře

Táborští dopravní policisté se obrací na média a potažmo širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při šetření dopravní události, ke které došlo v době od šesté hodiny večerní pondělí dne 28. prosince do jedenácté hodiny dopolední následujícího úterý dne 29. prosince 2015 na ulici 9. května v Táboře.

Dle prvotního šetření zde v prostoru křižovatky s ulicí Dobrovského došlo k poškození osobního automobilu tovární značky Citroen C4, černé barvy, zaparkovaného při pravém okraji ulice 9. května, a to s největší pravděpodobností jízdou blíže neurčeného vozidla světle modré barvy. Jeho řidič však událost neřešil, neoznámil a z místa odjel.

Najde se řidič světlemodrého auta?

Policie vyzývá tímto řidiče blíže neurčeného vozidla světle modré barvy, který mohl mít se zaparkovaným osobním automobilem tovární značky Citroen C4 černé barvy kolizi, aby se přihlásil táborským dopravním policistům na jejich služebně v budově Územního odboru PČR Tábor na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře, případně telefonní lince 974 238 250, a podal k události vysvětlení.

Zároveň žádá každého, kdo by měl k uvedenému případu jakoukoliv další důvodnou informaci, zejména pak k vedoucí k ustanovení dotčeného vozidla a totožnosti jeho řidiče, aby své informace sdělil policistům na výše uvedených kontaktech či cestou policejní linky číslo 158.

por. Mgr. Miroslav Doubek

Inzerce