TOPlist

Hledají se svědci dopravní nehody s křižovatky v Sokolově. Nebyli jste to právě vy?

Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravních nehody, ke které došlo dne 22. 1. 2016 kolem 10:30 hodin v obci Sokolov na křižovatce ulic B. Němcové, Sokolovská a Vítězná.

K dopravní nehodě mělo dojít dle tvrzení jedné z řidiček tak, že řidička vozidla osobního vozidla Toyota jela po hlavní pozemní komunikaci, po ulici Sokolovská, směrem na ulici B. Němcové, kdy jí zleva měla vjet z vedlejší komunikace ulice Vítězná do jízdní dráhy řidička vozidla Ford. V důsledku toho došlo ke střetu přední levé části vozidla Toyota s pravou boční částí vozidla Ford. Řidička vozidla Ford poté pokračovala v jízdě směrem k ulici Jednoty, kde zastavila na semaforu a zde jí také druhá řidička dostihla. Řidička vozidla Ford jí měla uvést, že si není vědoma, že by došlo k nějaké dopravní nehodě a z místa odjela. Později byla však policisty vypátrána.

U obou řidiček policisté vyloučili dechovou zkouškou vliv alkoholu. Ke zranění osob nedošlo. Při dopravní nehodě vznikla škoda na vozidle Toyota předběžně odhadnutá na částku kolem 3 tisíc korun. Na vozidla Ford škoda nevznikla.

Sokolovští dopravní policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, aby jakékoliv informace, které pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158.

nprap. Kateřina Krejčí

Foto PČR

Inzerce