TOPlist

Hledá se „hadí“ muž. Potraviny za desítky tisíc ukradl když se protáhl mřížemi

Od konce listopadu loňského roku prošetřují vokovičtí policisté případ, při kterém se neznámý muž pokusil nejprve vloupat do budovy tenisového klubu v ulici Nad Lávkou v Praze 6.

Při tom se protáhl velice úzkými mřížemi a poté rozbil skleněnou výplň okna. Od další „prohlídky“ prostor budovy ho ale odradil houkající alarm. Proto vzal hledaný nohy na ramena, kdy ale neutekl daleko.

Do prodejny potravin se protáhl ventilačkou

Už v ulici Evropská mu, obrazně řečeno, padla do oka prodejna potravin. U té vylezl na střechu a do útrob prodejny se vloupal přes zamřížované ventilační okénko.

Zde si přisvojil osobní počítač, hotovost v řádu několika desítek tisíc koruna a značné množství potravin, alkoholu a cigaret. Celkem touto krádeží způsobil škodu za téměř sto padesát tisíc korun.

Zachytila ho kamera

Mladíka, či muže zachytila v prodejně potravin bezpečnostní kamera, kdy její výstup ale není pro pátrání až tolik ideální. Nicméně za určitých okolností je zachycená postava poznatelná.

Proto bychom chtěli z tohoto místa poprosit o pomoc při pátrání širokou veřejnost. Pokud byste kdokoliv postavu zachycenou na fotografiích identifikoval, předejte nám prosím informace k její totožnosti, místu pobytu, či pohybu prostřednictvím linky tísňového volání 158.

por. Mgr. Tomáš Hulan

Inzerce