TOPlist

FOTO: Ženu, která utekla z nemocnice, vypátrali ústečtí strážníci

Dne 26.10.2014 ve 12.05 hod., požádalo operační středisko městské policie strážníky MP Ústí nad Labem z obvodu Střekova o provedení kontroly okolí potoka, a to v úseku ulic Kojetická – Novoveská, kde dle sdělení pracovníků Masarykovy nemocnice se měla pohybovat žena, která v ranních hodinách utekla z lůžkového oddělení Masarykovy nemocnice z oddělení chirurgie.

Hlídka strážníků provedla kontrolu podél potoka směrem na Novou ves, kde si přibližně v polovině cesty všimla zakrváceného obvazového materiálu, urologických močových katetrů, cévky a částečně zaplněného urologického sáčku. Strážníci se proto vydali dále lesem, kde byla zhruba po dvaceti minutách nalezena ležící žena, která sténala a volala o pomoc. Dotyčná byla vysílená a nebyla schopna jakéhokoli pohybu.

Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o Moniku Z.(1969), bytem Trmice. Jmenovaná strážníkům uvedla, že již nemohla v nemocnici vydržet, protože jí vnitřní hlas našeptával, že se zde má setkat s herečkou Jiřinou B.

Hlídkou bylo zjištěno, že žena se v nemocnici léčí s rozsáhlými popáleninami na různých částech těla. Vzhledem k situaci a stavu jmenované, byla dotyčná hlídkou odnesena přes potok a část lesa k hlavní pozemní komunikaci, kde byla usazena a poučena, že bude přivolána rychlá záchranná služba. Ta si posléze ženu odvezla zpět do Masarykovy nemocnice k hospitalizaci.

no images were found


[tiskovka]Jan Novotný
tiskový mluvčí
MP Ústí nad Labem
FOTO: MP ÚnL[/tiskovka]

Inzerce