TOPlist

FOTO: Žena s několika zákazy řízení opět jezdila a bourala

Pražským policistům velmi známá (ne)řidička, která opakovaně usedá za volant, někdy ujíždí, jindy bourá, opět úřadovala na silnicích. V noci na pondělí opět usedla za volant, přičemž na parkovišti v ulici Zárubova v Praze 4 nabourala zaparkovanou Felicii.

Žena poté s dalším mužem vyjela do Prahy. V ulici V zálesí, na úrovni zastávky MHD Sulická, vůz zastavili policisté z Pohotovostní motorizované jednotky. Žena si ještě předtím stihla s mužem vyměnit místa a sedla si na sedadlo spolujezdce, ani to jí však nepomohlo.

Policisté celou věc opětovně konzultovali se státním zástupcem, ten rozhodl o zabavení vozidla. Žena je sice zatím na svobodě, avšak její další osud se bude odvíjet od dalšího vyšetřování.

Naposled byla žena přistižena v sobotu odpoledne a už v neděli ráno seděla za volantem svého auta znovu, a to před svým domem. Na místě bylo několik hlídek PČR (PMJ, OHS Praha IV. a MO PČR), žena proto z parkoviště nevyjela a pouze provokovala tím, že seděla v zaparkovaném voze na místě řidiče.

Žena již několikrát ujížděla před hlídkami PČR na celém území Prahy. Několikrát již bourala a má vysloveno něco okolo 20 zákazů řízení. Nikdy nevlastnila řidičský průkaz…

no images were found

Inzerce