TOPlist

FOTO: Žena popíjela s otcem a macechou, oba pak napadla lahví alkoholu

V Píškově ulici v pražských Stodůlkách měla v sobotu nad ránem nalézt žena své rodiče v jejich bytě, jak leží mrtví na zemi. Takto znělo oznámení na tísňovou linku.

Na místo vyrazily hlídky MO PČR Stodůlky a PMJ Praha. Zároveň k bytu vyrazily posádky RZP a RLP pražské ZZS.

V bytě byl nalezen muž s krvavým poraněním na hlavě, stejně tak v bytě nalezli záchranáři ženu s tržnou ránou na hlavě. Na podlaze bylo větší množství krve. Na chodbě pak o několik pater níže byla nalezena dcera zraněného muže, která měla kalhoty od krve.

Jak se následně ukázalo, v bytě se původně nacházela žena se svým otcem a svou macechou. Když spolu popíjeli, uchopila žena láhev od alkoholu a macechu i otce s ní napadla do oblasti hlavy.

Když policisté se ženou dorazili k vozidlu, chtěla z místa odejít, výzvy policistů nerespektovala. Protože se stupňovala její agresivita (o vulgárním vyjadřování vůči policistům nemluvě), museli policisté ženu za užití donucovacích prostředků omezit na osobní svobodě. Žena byla svedena na zem a byla ji přiložena pouta. Poté, co policisté ženu naložili do auta, začala nohama demolovat interiér vozu. Následně byla žena převezena na místní oddělení PČR.

Do nemocnice záchranáři transportovali macechu zajištěné ženy, jejího otce pak ošetřili na místě. Případem se i nadále zabývá PČR.

no images were found

Inzerce