TOPlist

FOTO: Žena odnesla z nemocnice cizí miminko, za 6 minut ji dopadli policisté z PMJ

Jen šest minut před půl třetí odpoledne volala na tísňovou linku sestřička ortopedického oddělení nemocnice na Praze 5, že neznámá žena vzala z kočárku tříměsíční dítě a utekla směrem k Plzeňské ulici. Operační důstojník proto okamžitě vyslal k nemocnici veškeré hlídky z okolí a přesně po šesti minutách od oznámení policisté z pohotovostní motorizované jednotky zadrželi podezřelou ženu s dítětem v náruči.

Čtyřiatřicetiletá žena skončila v poutech a na místo dorazila výjezdová skupina kriminalistů nejen z druhého policejního obvodu, ale i detektivové z krajského ředitelství, kteří začali zjišťovat veškeré okolnosti případu.

Policisté nakonec zadrželi i jednačtyřicetiletého přítele ženy, který na ni společně s jejich sedmiletou dcerou čekal ve vozidle v Zahradníčkově ulici. Všichni skončili na služebně kriminalistů druhého policejního obvodu, kde budou probíhat další úkony ze strany detektivů, v první řadě například výslechy. S ohledem na čerstvost případu je v současné chvíli ještě velmi brzy na jakékoli závěry.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jana Rösslerová
tisková mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce