TOPlist

FOTO: Vůz s přívěsem se přetočil přes střechu, karavan skončil na boku

Na 8,5. kilometru rychlostní komunikace R7 ve směru na Knovíz (ven z Prahy) došlo ve středu odpoledne k nehodě terénního vozidla táhnoucího obytný přívěs. Vozidlo se po nehodě přetočilo přes střechu, obytný přívěs skončil na boku.

Na místo vyrazily hlídky DI Kladno, jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno a také posádky RLP a RZP ZZS Středočeského kraje.

Jako první byla na místě posádka Passatu z DI Kladno. Policisté se přesvědčili, zda účastníci nehody nepotřebují pomoct a svým vozem označili místo nehody. Orientační dechovou zkouškou byla u řidiče terénního vozu zjištěna přítomnost alkoholu v dechu, a to ve výši 0,1 promile. Muž navíc nevlastní potřebné řidičské oprávnění k tomu, aby mohl za vozem táhnout obytný přívěs.

Po dobu vyšetřování nehody byla doprava svedena do jednoho jízdního pruhu. Hasiči zajistili místo dopravní nehody a automobil zajistili proti požáru. Záchranáři řidiče na místě prohlédli, jeho stav si však nevyžadoval převoz do nemocnice. Odběr krve muž odmítl.

no images were found

Inzerce