TOPlist

FOTO: V třídírně odpadu bylo nalezeno torzo ženského těla

Ve čtyři hodiny ráno policisté skrze linku 158 přijali oznámení od pracovníka třídírny odpadu v ulici Ke Kablu v Praze 10 o nálezu torza ženského těla. Na místo vyrazili kriminalisté krajského ředitelství spolu s kolegy ze stálé výjezdové skupiny. Ti místo nálezu ohledali a nařídili soudní pitvu u těla, kterému chyběly dolní končetiny a hlava.

Výsledky pitvy, které napoví více o okolnostech celého případu, budou známy během zítřejšího dne. Tělo bylo do třídírny odpadů s největší pravděpodobností dovezeno některým ze svozových vozů a nyní policisté mimo jiné zjišťují, z jaké části města nebo z jaké ulice to bylo.

Okolo 15. hodiny pak nalezli v jiné třídírně odpadu, konkrétně v ulici Pod Šancemi, zaměstnanci třídící linky lidskou nohu. Na místo rovněž vyrazili kriminalisté. Zda nález souvisí s nálezem torza těla z pražské Hostivaře nyní kriminalisté zjišťují.

Krátce před 17. hodinou nalezli kriminalisté v třídírně odpadu v ulici Pod Šancemi další lidskou nohu a lidskou hlavu. I v tomto případě prověřují, zda části těla patří jedné osobě.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce