TOPlist

FOTO: V Olomouci slavnostně zahájili provoz nového operačního střediska

Dne 30. 5. 2014 bylo slavnostně otevřeno Integrované operační středisko na Krajském ředitelství policie Olomouckého kraje. Slavnostního zahájení provozu se zúčastnili významní hosté z řad státní správy a samosprávy, kolegů IZS a jiných spolupracujících subjektů včetně zástupců médií. Současně proběhla tisková konference.
Ředitel Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje pan plk. RNDr. Jaroslav Skříčil společně s přítomnými starosty přestřihli pásku a se slavnostním přípitkem tak symbolicky zahájili provoz Integrovaného operačního střediska Olomoucké policie. Tímto slavnostním ceremoniálem byla ukončena 2. etapa realizace projektu pod názvem „Integrované operační středisko – Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje CZ.1.06/3.4.00/11.07555“.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu regionálního rozvoje, v rámci Integrovaného operačního programu – Služby v oblasti bezpečnosti, prevence a řešení rizik. Celkový záměr Policie ČR je pokrýt postupně celé území České republiky krajskými integrovanými operačními středisky Policie ČR, vybavenými moderní technologií za účelem zvýšení efektivity operačního řízení Policie ČR v rámci IZS.

Řídící orgán: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Zprostředkující subjekt: Centrum pro regionální rozvoj ČR

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Bc. Marie Štrbáková, DiS.
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce