TOPlist

FOTO: V Dolních Břežanech došlo k nehodě vozu PČR, policisté mířili k případu

Hlídka OO PČR Jesenice u Prahy byla operačním střediskem PČR vyslána k případu sebevraždy muže, kde se předpokládalo, že by se muže dalo v případě včasného příjezdu zachránit.

Policisté proto na místo vyjeli za užití výstražného světelného i zvukového zařízení. Při průjezdu obcí Dolní Břežany na Praze venkov však projížděli světelnou křižovatkou po hlavní silnici, kdy jim z vedlejší silnice vjelo do cesty osobní vozidlo. Kdo z účastníků nehody jel na červený signál, a kdo jel „na zelenou“, je nyní předmětem dalšího šetření.

K nehodě vyrazily jednotky HZS Praha ze stanice Modřany a Krč, dále jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Jílové u Prahy, posádky ZZS Středočeského kraje a ZZS ASČR, a také hlídky OO PČR a DI PČR Praha venkov. K nehodě zamířila rovněž hlídka Obecní policie Vestec.

Jeden z policistů utrpěl při nehodě lehké zranění a byl posádkou ZZS ASČR transportován do nemocnice. Řidič osobního automobilu, zároveň další účastník nehody, byl rovněž zraněn lehce, záchranáři ho ošetřili přímo na místě nehody. Dopravu v místě nehody řídili kyvadlově strážníci OP Vestec.

no images were found

Inzerce