TOPlist

FOTO: V bytě byla objevena dvě lidská těla, pravděpodobně se jedná o násilnou smrt

V odpoledních hodinách přijali v neděli policisté oznámení o nálezu dvou mrtvých těl v pražských Stodůlkách. Policejní lékař konstatoval smrt vlivem násilí.

Oznámení o nálezu dvou mrtvých těl přijali policisté nedlouho před půl čtvrtou odpoledne. S ohledem na skutečnosti uvedené v oznámení vyrazili na místo jak policisté stálé výjezdové skupiny, tak kriminalisté 1. oddělení krajského ředitelství. Stejně tak přijel do jednoho z bytů v Brdičkově ulici, kde byla těla nalezena, i policejní lékař. Ten po provedeném ohledání konstatoval, že osmasedmdesátiletý muž a o pět let mladší žena zemřeli s největší pravděpodobností násilným jednáním třetí osoby.

Na to, zda je jeho závěr správný, by měly odpovědět závěry nařízené soudní pitvy, která by měla být provedena v průběhu pondělního dne. S ohledem na názor policejního lékaře si prošetřování celé události převzali do své kompetence kriminalisté 1. oddělení krajského ředitelství, vyšetřující násilné trestné činy. Laicky jsou kriminalisté tohoto oddělení nazýváni „mordpartou“.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Tomáš Hulan
tiskový mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce