TOPlist

FOTO: Ústečtí strážníci zadrželi muže, který měl osahávat mladou dívku

Dne 14.10.2014 v 18,35 hod., byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do ulice Pod Parkem v Ústí nad Labem, kde dle oznamovatelky se měl pohybovat neznámý muž, který měl údajně osahávat její dceru před místní večerkou. Jednalo se o Terezu B.(1998), která strážníkům udala popis pachatele a směr kudy dotyčný odešel.

Jmenovaná dále uvedla, že muž ji sahal na zadek a dával jí nemravné návrhy. Toto tvrzení potvrdila i mladší setra dotyčné, která byla na místě též přítomna. Po celém incidentu obě setry utekly domů, kde vše nahlásily své matce. Strážníci se vydali i s jmenovanou muže hledat a asi za pět minut byl dotyčný muž spatřen a dívkou identifikován jako muž, který ji osahával.

Strážníci muže zadrželi, ale ten se pokusil hlídce z místa utéct, začal být na strážníky agresivní, proto byly proti dotyčnému použity donucovací prostředky. Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o Václava Š.(1981), bytem Ústí nad Labem. Vzhledem k závažnosti případu byla na místo přivolána Policie ČR, která si celý případ převzala k dořešení.

no images were found


[tiskovka]Jan Novotný
tiskový mluvčí
MP Ústí nad Labem
FOTO: MP ÚnL[/tiskovka]

Inzerce