TOPlist

FOTO: Tepličtí hasiči vyhlásili sbírku na vážně nemocného syna jejich kolegy

Hasič Robert Z., přítelkyně Petra J. a syn Adámek (*2012) žijí v v Ústeckém kraji. Robert slouží již 13 let na stanici v Teplicích, směně C jako technik chemické služby.
V dubnu 2014 jejich 18ti měsíčnímu synovi Adámkovi lékaři diagnostikovali zhoubný tumor zádní jámy lební (meduloblastom). Adámek je nyní po sérii náročných operací, při kterých se lékařům podařilo nádor odstranit a Adámka stabilizovat. Nadále však bude pokračovat v léčbě a čeká ho dlouhá série chemoterapií a pohybové rehabilitace. V současné době je i s maminkou hospitalizován na Klinice dětské hematologie a onkologie 2. LF a FN Motol a podstupuje intenzivní léčbu.

Rodinu v jejich těžké životní situaci kromě rodiny, přátel a kolegů podporuje finančně nadace Dobrý Anděl. I s její pomocí Adámek svůj boj nad těžkou a zákeřnou nemocí vyhraje a bude se moci zase radovat ze života.

V případě že i vy budete chtít podpořit kolegu nebo jiné rodiny s onkologicky nemocnými dětmi může tak učinit na www.dobryandel.cz Dary lze směřovat adresně přímo na určitého pacienta nebo všem pacientům (dar bude rozdělen mezi rodiny). Z důvodu ochrany osobních údajů malých pacientů a rodin je nutná registrace, poté můžete nahlédnout do životních příběhů a vybrat si kam váš dar budete směřovat.

Děkuji všem, kteří se rozhodnou pomoci – Zdeněk J. Oberreiter, předseda OS hasičů.

Chtěl bych tímto poděkovat za naší rodinu všem kteří tak učiní, chtěl bych poděkovat kolegům ze směny C v Teplicích za podporu, chtěl bych poděkovat i všem ostatním kolegům ze zbývajících směn a v neposlední řadě bych chtěl poděkovat veliteli stanice a řediteli za vstřícnost a pochopení – Děkuji Robert Z.

no images were found


[tiskovka]Autor: Odborový svaz hasičů[/tiskovka]

Inzerce