TOPlist

FOTO: Strážníci ve Zlíně zadrželi mokrého banditu

Podezřelé zvuky a pohybující se kužel světla v oknech setmělého půldomku v místní části Letná zaznamenal náhodný svědek ve čtvrtek 22. května 2014 dvě hodiny po půlnoci.

Své podezření ihned oznámil na linku 156 a tak k místu vyrazily dvě nejbližší motorizované hlídky Městské policie Zlín. Jak se záhy ukázalo, podezření pozorného občana bylo správné a v rukou strážníků nakonec skončil pachatel.

Ten se do městského domu, z nějž byl poslední nájemník vystěhován před několika týdny, dostal po násilném otevření vstupních dveří. Když uvnitř nenašel nic, co by jej dokázalo uspokojit, otevřel čtyři vodovodní kohoutky, z nichž nechal vodu volně vytékat na podlahu.

V okamžiku, kdy se rozhodl dům opustit, ale vkráčel ke své smůle přímo do náruče zlínských strážníků. Ti jej omezili na osobní svobodě a současně provedli opatření k zamezení další škody na městském majetku. Poté bylo zjištěno, že se jedná o 27letého muže ze Zlína, kterého si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala republiková policie.

no images were found


[tiskovka]str. Mgr. Pavel Janík
I. zástupce ředitele
MP Zlín
FOTO: MP Zlín[/tiskovka]

Inzerce