TOPlist

FOTO: Strážníci a policisté objevili ve squatu dvě mrtvé osoby

V sobotu, patnáct minut po dvacáté hodině, přijali policisté na tísňovou linku 158 oznámení o úmrtí ženy v objektu rodinného domu, který slouží jako squat v ulici Práchnerova v pražských Košířích. Jako první se na místě nacházela hlídka městské policie, a ta potvrdila, že se v domě nachází žena, která již nejeví známky života.

K objektu okamžitě vyjely všechny dostupné hlídky z okolí, kriminalisté stálé výjezdové skupiny i detektivové pražského krajského ředitelství spolu se služebním lékařem. Policisté při prohlídce domu zjistili, že se v objektu nachází ještě další osoba, která nejeví známky života. Přivolaní záchranáři konstatovali smrt u obou nalezených těl.

Vyšetřovatel hasičského záchranného sboru naměřil v objektu vysokou koncentraci oxidu uhelnatého a konstatoval, že s největší pravděpodobností došlo k otrávení osob zplodinami hoření při nedokonalém spalování v průběhu přitápění propan butanem.

Kriminalisté provedli ohledání místa činu a zajistili veškeré důkazy. Podle prvotních informací ale nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže a ženy podílela další osoba.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Hana Jeřábková, DiS.
tisková mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník + PČR[/tiskovka]

Inzerce