TOPlist

FOTO: Sousedské spory vyvrcholily bodnutím nože do zad

V pondělí krátce před desátou hodinou večer volala na tísňovou linku 158 žena s tím, že jejího muže na chodbě domu ve Vondroušově ulici v Praze pobodal soused. Na místo proto vyjeli policisté ze 158 Dejvice a z místního oddělení v Řepích, kterým se podařilo podezřelého útočníka zadržet. Přivolaní záchranáři pak převezli osmapadesátiletého muže s bodnou ránou v zádech do nemocnice.

Policisté na místě zjistili, že šestatřicetiletý Ázerbájdžánec měl poškodit vstupní dveře svého souseda kladivem (nebo palicí), ten vzápětí vyšel na chodbu a mezi sousedy začala slovní rozepře. Ta nakonec vygradovala ve rvačku a pobodání staršího muže.

Případ si na místě převzali kriminalisté z prvního policejního obvodu, vyšetřovatel cizince podezřívá ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Za tento skutek mu pak hrozí až desetileté vězení.

V dostupných evidencích kriminalisté nenašli u cizince žádný záznam násilného nebo majetkového charakteru. V současné době je umístěný v policejní cele v budově krajského ředitelství v Kongresové ulici.

no images were found

Inzerce