TOPlist

FOTO: Složky IZS v Ústí nad Labem zaměstnal sebevrah stojící na mostě

Dne 10.7.2014 v 16:45 hod., byla na žádost operačního střediska městské policie v Ústí nad Labem vyslána hlídka strážníků ze skupiny operativního zákroku na most Eduarda Beneše, kde se měl na oblouku nacházet neznámý muž. Po příjezdu hlídky se na místě již nacházela hlídka strážníků ze Střekova, od které bylo zjištěno, že dotyčný s nikým nechce komunikovat, že chce skočit do řeky, a tím spáchat sebevraždu.

Jednomu ze strážníků se podařilo s mužem navázat verbální kontakt a po několika minutách se mu muže podařilo přesvědčit, aby slezl níže s tím, že si spolu popovídají o jeho problémech. Muž se nechal přesvědčit a když slezl na dosah hlídky, byl strážníkem uchopen za nohavici od kalhot a posléze za pomoci druhého strážníka stažen z mostního oblouku.

Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o Miroslava CH.(1965), který na dotaz strážníků, proč se k takovémuto činu rozhodl, jmenovaný odpověděl, že se ocitl v těžké životní situaci, a že vidí jediné východisku jak se z této situace dostat, a to tím, že spáchá sebevraždu.

Po tomto sdělení byla na místo přivolána rychlá záchranná služba, která si dotyčného převezla na psychiatrické oddělení Masarykovy nemocnice k vyšetření.

no images were found


[tiskovka]Jan Novotný
tiskový mluvčí
MP Ústí nad Labem
FOTO: MP ÚnL[/tiskovka]

Inzerce