TOPlist

FOTO: Skupina osob zdemolovala přízemní byt, dívku měla vyhodit z okna

Skupina osob snědé pleti vtrhla v sobotu odpoledne do jednoho z přízemních bytů v Ostravě – Přívoze. Muži zdemolovali zařízení bytu, jeho nájemnici – 14 letou dívku, poté měli vyhodit z okna.

„Událost se stala v sobotu kolem půl šesté večer. Po incidentu navíc skončila 14letá dívka, která byt obývala, na ulici pod oknem. Spadla přibližně z 2,5metrové výšky,“ uvedla tisková mluvčí PČR Gabriela Holčáková.

Dívku si na místě převzali do své péče záchranáři. Po skupině osob začaly okamžitě pátrat policejní hlídky, pomohli také policisté ze Speciální pořádkové jednotky, kteří v tu dobu ukončili bezpečnostní opatření na fotbalovém utkání Baníku Ostrava a Bohemians Praha.

Skupinu osob policisté nedaleko od domu opravdu vypátrali. Povedlo se to hlídkám OHS Ostrava a SPJ Moravskoslezského kraje, muži se pohybovali osobním vozem.

„Zadrženo bylo celkem šest lidí. V současné době probíhají výslechy. Jsou podezřelí z porušování domovní svobody. Není ale vyloučeno, že po výsleších přibudou ještě další podezření. Motiv stále zjišťujeme,“ doplnila mluvčí.

no images were found

Inzerce