TOPlist

FOTO: Skupina cizinců pobodala a napadla muže v baru

Krátce po dvaadvacáté hodině přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení o rvačce několika osob v jednom z barů v Kaprově ulici v centru Prahy, na jejímž konci zůstal jeden pobodaný muž a další dva zranění. Na místo okamžitě vyrazily policejní hlídky, které i přesto, že přijely necelé dvě minuty po ohlášení, na místě již útočníky nezastihly. K incidentu došlo poté, co do baru vešla skupina asi čtyř mužů, kteří na místo pravděpodobně přijeli černým vozidlem Porsche Cayenne, a zaútočili na skupinu tří mužů, kteří byli uvnitř.

Po incidentu skupina útočníků z baru okamžitě utekla a uvedeným vozidlem odjela neznámo kam. Pobodaný muž a ještě jeden další zraněný byli převezeni do nemocnice a jsou mimo ohrožení života.

Kriminalisté krajského ředitelství hlavního města Prahy nyní na případu intenzivně pracují a pátrají po agresorech. Zároveň prosí případné svědky, aby se přihlásili na linku 158. Také by uvítali, aby se přihlásili i ti, kteří na předmětné akci fotili nebo točili obrazový materiál a mohou přispět k objasnění případu, aby se také přihlásili.

Právní kvalifikace případu zatím nebyla stanovena a bude se odvíjet mimo jiné i od zdravotního stavu pobodaného muže.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce