TOPlist

FOTO: Řidič zůstal po nehodě do sloupu zaklíněný ve svém voze

V pražské ulici K Barrandovu, poblíž křižovatky s ulicí K Austisu, došlo ve středu večer k vážné nehodě osobního vozidla VW Passat. Řidič pravděpodobně vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení, vyjel mimo silnici a narazil s vozidlem do sloupu veřejného osvětlení. Po nehodě zůstal ve vozidle zaklíněn řidič, spolujezdkyni se podařilo dostat ven.

Na místo okamžitě zamířily posádky RZP, RV a Inspektor provozu ZZS hl.m. Prahy, hlídky PMJ Praha, OŘD Kongresová a ODN Kongresová a dále pak jednotka HZS Praha ze stanice Radotín, doplněná řídícím důstojníkem HZS ze stanice Centrála.

Jako první byli na místě policisté z Pohotovostní motorizované jednotky. Krátce po nich na místo dorazili hasiči, kteří začali s vyprošťováním řidiče, a to za asistence záchranářů, kteří jej zároveň ošetřovali.

Spolujezdkyně z vozidla utrpěla šok, řidiče museli záchranáři se zraněním transportovat na traumacentrum motolské nemocnice. Silnice byla směrem k Pražskému okruhu uzavřena. Přesné příčiny a okolnosti nehody vyšetřují nadále policisté z ODN Kongresová.

no images were found

Inzerce