TOPlist

FOTO: Řidič ujel v Audi policistům, vůz vypátral vrtulník, po řidiči se pátrá

Ve čtvrt na dvě odpoledne chtěli v pondělí policisté zkontrolovat vozidlo Audi. Jeho řidič byl ale proti a policistům začal ujíždět.

Vozidlo se policisté pohotovostní motorizované jednotky rozhodli zkontrolovat v Novopacké ulici v Praze. Pro jeho zastavení rozsvítili modrý maják a červený nápis „STOP“. Řidič ale zareagoval opačně než je běžné, a s vozidlem začal zrychlovat.

Policisté ho proto začali pronásledovat, přičemž byli svědky toho, kdy řidič Audiny ujížděl Chlumeckou ulicí v protisměru až na rychlostní silnici R10. Tam, si to namířil na Mladou Boleslav. Po několika desítkách kilometrů, kdy mnohdy ujížděl až dvou set kilometrovou rychlostí, z dálnice sjel a ztratil se policistům z dohledu.

Proto byl do celé akce nasazen vrtulník, s jehož pomocí se auto podařilo najít v lesním porostu poblíž Káraného, avšak bez řidiče. Po tom okamžitě začali pátrat policisté se služebními psy, bohužel do této doby neúspěšně. Nicméně pátrání samotné v úzké spolupráci se středočeskými policisty i nadále pokračuje.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Tomáš Hulan
tiskový mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce