TOPlist

FOTO: Řidič pekařské dodávky zemřel při předjíždění cisterny

V úterý po čtvrté hodině ranní došlo na silnici 1/7 u obce Lotouš k tragické dopravní nehodě. Pětačtyřicetiletý řidič dodávky IVECO jedoucí ve směru od obce Loutouš směrem na Louny, předjížděl na zákazu předjíždění na dvojité plné čáře tahač s cisternou a při dokončování předjížděcího manévru zavadil o předjížděný kamión. Tím se dostal do smyku a vyjel mimo komunikaci, kde skončil na střeše zaklíněn pod kabinou tahače, který v důsledku srážky vyjel také mimo silnici a převrátil se na bok.

Řidič dodávky byl na místě mrtvý, Jedenačtyřicetiletý šofér kamiónu utrpěl lehčí zranění. Škoda byla vyčíslena na jeden a půl miliónu korun. Policisté provoz řídí kyvadlově. Je prováděn odklon dopravy směrem od Slaného na sjezdu na obec Tuřany, směrem od Loun na Klobuky pro nákladní vozidla, osobní projíždějí po účelové komunikaci a vyjíždějí v obci Lotouš.

Bohužel i objízdné trasy byly v ranních hodinách téměř neprůjezdné. Silnici I/7 zprovoznili policisté po 8. hodině ráno, provoz byl řízen kyvadlově.

no images were found


[tiskovka]nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce