TOPlist

Řidič osobního vozu vjel do protisměru, po čelní srážce s kamionem zemřel

Na silnici č.101 mezi Říčany a dálnicí D1 došlo ve středu večer k vážné nehodě. Řidič (39 let) osobního vozu VW Golf ze zatím neznámých příčin vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím kamionem plným zeleniny.

Osobní vůz skončil na střeše. Jeho řidiči se snažila pomoci ještě 21letá svědkyně nehody, nicméně řidič na místě zemřel. Na místo okamžitě zamířila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Říčany, posádky ZZS, hlídky PČR (včetně dálničního oddělení) a hlídka MP Říčany.

Silnice byla na několik hodin obousměrně uzavřena. Na místo dorazili kriminalisté, kteří společně s dopravními policisty nehodu vyšetřují.

Kamion skončil po nehodě částečně mimo silnici, nahnutý do příkopu. Vyprostit ho musela odtahová služba. Hasiči nasvítili místo nehody pro potřeby PČR a po vyšetření nehody převrátili osobní auto zpět na kola a vyprostili z něj tělo mrtvého řidiče.

21letá svědkyně, která byla na místě nehody jako první, utrpěla psychickou újmu. Na místo byl proto přivolán intervent HZS Středočeského kraje ze stanice Benešov, ten se bude snažit dívce pomoci.

no images were found

Inzerce