TOPlist

FOTO: Řidič Jaguáru ujel policistům z PMJ od kontroly, způsobil dopravní nehodu

Policisté z PMJ Praha chtěli v noci na pátek zkontrolovat v Chodovské ulici řidiče osobního vozidla Jaguár, ten měl totiž podle všeho ve vozidle spát. Policisté se tak chtěli ujistit, že je vše v pořádku.

Když však policisté u vozu zastavili a rozblikali majáky, řidič se s vozidlem bez rozsvícených světel rozjel a ujel směrem k pražskému Edenu. Policisté vyrazili po vozidle pátrat. Na křižovatce ulic Bohdalecká a U Vršovického hřbitova policisté narazili na dopravní nehodu, kterou pravděpodobně zavinil právě neosvětlený Jaguár.

Řidič vozu podle svědků vyjel do protisměru, kde na křižovatce naboural do dvou protijedoucích vozidel. Na místo nehody ihned musely zamířit posádky RZP, RV a Inspektor provozu ZZS hl.m. Prahy, jednotka HZS Praha a policisté z PMJ Praha, OHS Praha IV., MO PČR, OŘD Kongresová a ODN Kongresová.

Řidič Jaguáru odmítl dechovou zkoušku. S podezřením na otřes mozku byl převezen do nemocnice. V jeho vozidle byly nalezeny láhve od alkoholu. Řidička jednoho z nabouraných vozů při orientační dechové zkoušce nadýchala 0,12 promile alkoholu.

Přesné příčiny a okolnosti nehody policisté zjišťují.

no images were found

Inzerce