TOPlist

FOTO: Psychicky narušená žena s noži ubodala studenta obchodní akademie

Mezi sedmou a půl osmou ráno vnikla v úterý 26letá žena z Ostravska do objektu obchodní akademie ve Žďáru nad Sázavou. Tam si podle krajského ředitele PČR vybrala náhodnou oběť, kterou měla být jedna ze studentek. Studentky se ale zastal její 16letý spolužák. Žena však obrátila nůž proti němu a ubodala jej. Záchranáři už mu nedokázali pomoci. Dvě 17leté studentky pak vyvázly se zraněním.

Na místo dorazily hlídky PČR, psovodi PČR, zásahová jednotka, policejní vyjednavač ale také psychologové. Policistům se ozbrojenou ženu podařilo zadržet za užití taseru. Policisté tímto postupem vyloučili případné zranění při ostré střelbě. Žena i přesto ještě předtím stihla jednoho ze zasahujících policistů zranit. Jeho poranění by měla být lehčího charakteru. Podle iDnes.cz je zraněným policejní vyjednavač. Ten na místě odvedl obrovský kus práce a troufáme si říci, že zabránil dalším ztrátám na životech..

Útočnice podle všeho přišla do školy dobře vybavena. Mimo jiné v přízemí školy vystříkala pepřový sprej. Nyní s ní probíhají úkony ze strany policie, která ženu vyslýchá. Není však vyloučeno, že by mohla opět (opakovaně) skončit v psychiatrické léčebně.

no images were found

Inzerce