TOPlist

FOTO: Protidrogová razie v Plzni – policisté zadrželi 4 osoby

V pondělí v podvečer Plzeň zažila policejní zátah na dealery drog. Čtyři osoby byly zadrženy, zajištěny dva milióny korun.

V pondělí v pozdních odpoledních hodinách zahájili plzeňští policisté pod taktovkou Toxi týmu Služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň na území krajského města, především pak na ulici Klatovská, dlouho a pečlivě připravovanou realizaci rozsáhlé policejní akce, která byla zaměřena na drogovou kriminalitu.

Během ní byly zadrženy čtyři osoby cizí národnosti, tři muži a jedna žena, kteří jsou podezřelí ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Policisté do tohoto okamžiku provedli několik domovních prohlídek a prohlídek jiných prostor, během nichž zajistili téměř dva miliony korun, u kterých existuje podezření, že byly nabyty právě obchodem s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Policistům se rovněž podařilo odhalit a zajistit bílou krystalickou látku, která byla ihned odeslána k odbornému zkoumání. V tomto okamžiku policisté na případu stále aktivně pracují a provádí další nezbytné úkony trestního řízení.

no images were found


[tiskovka]por. Ing. Hana Štefflová
tisková mluvčí PČR
FOTO: Krimi – Plzeň[/tiskovka]

Inzerce