TOPlist

FOTO: Prostitutka se snažila strážníky přesvědčit, že je muž

„Hele, tahle je nová. Tu ještě neznáme,“ tak nějak reagoval strážník městské policie v Plzni, když z okénka auta zahlédl novou prostitutku na známé štrece na Domažlické ulici.

Na štaflu opravdu stála mladá dívka. Strážníci zastavili, vyzvali dívku k prokázání totožnosti a sdělili jí, že se dopouští přestupku, neboť na území města je tato nabídka služeb na veřejnosti zakázána. Dívka se něžně zaculila a odpověděla, že je zde nová a nezná to tu. Z kabelky vytáhla občanský průkaz a podala ho strážníkovi.

Ten jej zběžně shlédl a zvýšeným hlasem slečnu upozornil, že mu podává občanku cizího muže. „Ako to, to je moja!“ odvětila naštvaně dívka.

Strážník jí znovu vysvětlil, že je to průkaz totožnosti muže, a tedy nemůže být její. „Ja predsa mám vtáka!“ prohlásila dívka rozhorleně a jala si vykasávat sukni. Po tomto jednoznačném předložení nezvratného důkazu odcupitala neznámo kam.

Strážníci se vrátili do vozu a vyjeli dál, ve vozidle bylo ticho. Teprve po chvíli řidič prohlásil: „Na svačinu nejedu, je mi blbě.“ „Mě taky“ odpověděl spolujezdec a v autě už nepadla ani hláska.

no images were found

Inzerce