TOPlist

FOTO: Při zásahu u požáru izolace a odpadu u vlakového nádraží nalezli hasiči ohořelé tělo

Krátce před půl devátou hodinou dopoledne vyjížděli policisté k nahlášenému požáru ve Španělské ulici v Praze 2. K tomuto požáru došlo v prostoru mezi dvěma zdmi u pražského Hlavního nádraží, kde měl příbytek muž bez domova.

V průběhu hasebních prací nalezli hasiči ohořelé lidské tělo. Kriminalisté Krajského i Obvodního ředitelství, kteří byli na místo přivoláni, ohledáním zjistili, že k požáru a následnému uhoření muže došlo s největší pravděpodobností vlivem jeho nedbalostního jednání při svícení nebo přitápění pomocí otevřeného ohně. Vlivem toho začala hořet polystyrenová tepelná izolace a následně i muž.

Detektivové výjezdové skupiny krajského ředitelství hlavního města Prahy ohledáním torza těla nezjistili na smrti muže vliv cizího zavinění, ale i přesto nařídili soudní pitvu. Totožnost muže v tuto chvíli také není známa a budou provedeny úkony k jejímu zjištění.

Na místě zasahovaly jednotky HZS Praha ze stanic Centrála, Holešovice, Krč, Petřiny a HZS SŽDC z Prahy – Michle. K požáru dorazilo několik hlídek PČR, výjezdové skupiny Obvodního i Krajského ředitelství a kriminalisté obvodního i krajského ředitelství.

no images were found

Inzerce