TOPlist

FOTO: Při tragické nehodě u Málkova zemřel člověk

V pátek, kolem 6.45 hodin došlo na silnici 1/13 poblíž obce Málkov-Zelená k dopravní nehodě. S vozidlem Ford Tranzit tudy jel z Klášterce na Chomutov muž, ročník 1966 z Vejprt. Z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se bočně střetl s nákladním vozidlem Volvo, které řídil muž, ročník 1952 z Janova u Litvínova.

Vozidlo pokračovalo v protisměru a došlo k čelnímu střetu s vozidlem Š Felicia. Za volantem tohoto vozidla seděl muž, ročník 1953 z okresu Praha východ a spolujezdcem byl muž, ročník 1980 také z okresu Praha východ. Za tranzitem dále jel Peugeot 206 s řidičem z Klášterce nad Ohří, ročník 1972. Ten ve snaze zabránit střetu, strhl řízení a skončil v příkopu, zraněn nebyl. Bez zranění vyvázl také řidič nákladního vozidla. Řidič vozidla Ford Tranzit však byl převezen se zraněním do nemocnice v Kadani.

Nejhůře dopadla osádka felicie. Řidiče letecky transportoval vrtulník do nemocnice v Ústí nad Labem, jeho spolujezdec však na následky zranění na místě zemřel. Alkohol byl u zúčastněných vyloučen na místě provedenou dechovou zkouškou, okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování chomutovských policistů. Doprava byla pro osobní vozidla odkloněna přes obec Málkov, nákladní vozidla musela zůstat stát. Provoz na silnici byl obnoven kolem jedenácté hodiny dopoledne.

no images were found


[tiskovka]nprap. Marie Pivková
tisková mluvčí PČR
FOTO: HZS Ústeckého kraje[/tiskovka]

Inzerce