TOPlist

FOTO: Při tragické nehodě tří aut zemřeli čtyři lidé

V 12:35 hodin byla na tísňovou linku krajského operačního střediska zlínských hasičů oznámena dopravní nehoda tří osobních vozidel, ke které došlo u obce Rymice na Holešovsku. Na místo nehody byly vyslány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Holešov a Kroměříž. Ty také posílila jednotka dobrovolných hasičů z Holešova.

Po příjezdu na místo události bylo velitelem zásahu potvrzeno, že došlo k nehodě tří osobních vozidel, kdy jedno skončilo zcela zdemolované v příkopu mimo komunikaci. Zbývající dvě havarovaná vozidla zablokovala jeden jízdní pruh komunikace.

Ve vraku vozidla, které skončilo po nehodě mimo komunikaci, cestovaly čtyři osoby, dva muži a dvě ženy. Oba muži a jedna žena utrpěli zranění neslučitelná s životem. Druhá z žen byla s vážnými zraněními transportována vrtulníkem letecké záchranné služby do nemocnice, tam však později také zraněním podlehla.

Ve zbývajících dvou havarovaných vozidlech byl zraněn jeden z řidičů, který byl převezen k další kontrole sanitním vozem.

Hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla proti vzniku požáru. Po vyšetření události policisty bylo provedeno vyproštění dvou těl ze zcela zdemolovaného vozidla a to za použití hydraulických vyprošťovacích zařízení. Následně byly dokončeny likvidační práce.

Po celou dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla komunikace z Rymic uzavřena a doprava byla policisty odkláněna na objízdné trasy.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Libor Netopil
tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje
FOTO: HZS ZLK[/tiskovka]

Inzerce